OBCHOD TRÉNINGY 

cvernovka FB uprava.jpg

MOJE OBĽÚBENÉ TÉMY

VYJEDNÁVANIE

KONZULTATÍVNY PREDAJ

LINKEDIN OBCHOD

AKVIZÍCIA - EMAILY, COLD CALLY ...

PSYCHOLÓGIA OVPLYVŇOVANIA

BEHAVIORÁLNA EKONÓMIA V OBCHODE

AUDITY OBCHODNÝCH ZRUČNOSTÍ 

KOMPLEXNÝ OBCHOD

PSYCHOLÓGIA CIEN

BEHAVIORÁLNE OBCHODNÉ PONUKY

KLIKNI NA VYBRANÉ OBCHODNÉ ČLÁNKY ČI VIDEÁ

Screenshot 2022-01-01 at 21.57.49.png
131894699_108186574503991_8300343317218294203_n.png
Forbes - Ako jednoducho.jpg
Chrobák v hlave Forbes.8.jpg
Akvizičné emaily.png
LinkedIn obchod Czech leaders - rizika implementácie.jpg

VYJEDNÁVANIE

Firmy si ma najímajú na spoluprácu, hlavne keď sa vo vyjednávaní vyskytol problém a ide o veľa.

 

Preto ak máte pocit, že tréningy vyjednávania bývajú príliš teoretické, alebo metódy nie sú príliš efektívne, alebo ak vediete obchodníkov s bohatými znalosťami a máte pocit, že už sa veľa toho nenaučia, tak tento tréning asi zmení váš názor.

Obľúbená medzi firmami okrem celkového vyjednávania je napr. špecializácia na cenové vyjednávanie. Tréning na základe očakávaní môže trvať 1 deň, ak sa ale rozhodnete ísť do poriadnej hĺbky a komplexity, môže trvať až 5 dní.

KONZULTATÍVNY PREDAJ - OBCHODNÝ ROZHOVOR

Obchodný tréning zameraný na vedenie obchodného rozhovoru. Upozorňujem, že tréning je v každej firme značne odlišný, lebo všetko si skúšame na situáciách z vášho sveta.

Účastníci často vyzdvihujú fakt, že majú možnosť, si vyskúšať so mnou akékoľvek obchodné situácie a scénky, ako by som postupoval ja, ak by som bol na ich mieste. Rád vstúpim do akejkoľvek scénky v okamžitej improvizácii. Už len preto to v žiadnom prípade nie je iba o teórii.

AKVIZIČNÝ OBCHOD - ZISK NOVÝCH ZÁKAZNÍKOV

Mám za sebou skúsenosti z vedenia biznis development oddelenia v IBM pre Strednú a Východnú Európu v obrovských € hodnotách. Okrem toho firmy si ma najímajú na spoluprácu v akvizícii nových zákazníkov v prípadoch, keď sa jedná o veľký biznis v stovkách tisícoch až miliónov €.

 

Tréning je od reálneho obchodníka a manažéra obchodných oddelení, ktorý zdieľané poznatky zažil a ďalej ich používa. Napr. špeciálne akvizičné a follow-up emaily, LinkedIn obchod, networking, cold cally, digitálne pomôcky ... Trúfam si povedať, že príklady a princípy, ktoré si prejdeme a natrénujeme, vám prinesú nových zákazníkov.

VYUŽITIE PSYCHOLÓGIE VPLYVU A BEHAVIORÁLNEJ EKONÓMIE V OBCHODE

Využitie týchto poznatkov v obchodných stretnutiach, cold calloch, emailoch je veľký a dopad na výsledky je zásadný. Na každom tréningu sú skúsení obchodníci prekvapení, ako efektívne a rýchlo dokážeme ovplyvniť rozhodnutie druhého.

POZOR: Tento tréning odporúčam iba pre skúsenejších obchodníkov a pokojne aj pre vrcholových obchodníkov, lebo tieto poznatky nie sú rozšírené. Je to skôr neznáma oblasť.

LINKEDIN OBCHOD

Skúsenosti s LinkedIn obchodom som získal v dobách, keď obchod cez LinkedIn bol neznámy pojem. Viedol som obchodné oddelenie vo firme, ktorá uchopila veľmi skoro nové trendy a už v roku 2013 sme zaviedli využitie LinkedIn obchodu vo veľkom.

 

LinkedIn obchod mám odskúšaný z troch strán a vo veľkej komplexite.

1. Manažér oddelenia kde sa LinkedIn obchod zavádzal.

2. Konzultant ktorý pomáha tieto znalosti zaviesť do firiem. 

3. Osobne. Cez LinkedIn získavam značnú časť svojich tržieb.

KOMPLEXNÝ OBCHOD - ENTERPRISE SALES

Tréning zameraný na obchod, kde viacero ľudí musí dať schválenie alebo vstup predtým, ako sa nákupné rozhodnutie udeje. Jedná sa o veľké obchodné prípady s dlhým nákupným cyklom.

 

Pozrieme sa na to, ako správne analyzovať súčasnú situáciu u klienta a ako si systematicky určovať správne kroky smerované na posilnenie vzťahu a spolupráce s klientom. Pochopíme, ktorí predstavitelia sú u zákazníka podstatní a ako ich získať na svoju stranu. Taktiež si ukážame analýzy ako sa ochrániť pred konkurenciu a mnoho iného.

WORKSHOP VYTVORENIE ODLIŠNEJ OBCHODNEJ PONUKY

Viacerí klienti mi potvrdili, že ešte nevideli podobnú obchodnú ponuku, akú dostali odo mňa. Nie je to spôsobené iba vizuálom, ale aj princípmi, ako v ponuke podporiť dôveru, profesionalitu a dojem, že tento dodávateľ bude odlišný. V ponuke využívam aj množstvo behaviorálnych poznatkov a psychológie cien, ktoré vytvárajú celkový odlišný pocit. Viem, že ak ponuku neuvidíte, nedá sa to predstaviť, ale aj ponuka je ďalší prvok, ktorý vás odlíši od konkurencie. Na workshope môžeme spolu vytvoriť vašu šablónu, ktorá vás odlíši od konkurencie a zvýši predaj.

target%203%20FB%20uprava_edited.jpg
prednaska%2520FB%2520uprava_edited_edite
images.png

1.

SOM ČLOVEK Z PRAXE

Tréningy staviam na mojich 10 + ročných manažérskych skúsenostiach z vedenia tímov, oddelení a firiem.

2.

TRÉNINGY „ŠITÉ NA MIERU“

Moje tréningy nikdy nie sú pre 2 firmy rovnaké. Vždy ich prispôsobujem na klientovu situáciu a požiadavky.

3.

NEUSTÁLE NA SEBE PRACUJEM

Pravidelne sa vzdelávam či už štúdiom kníh alebo absolvovaním množstva rôznorodých tréningov a workshopov doma a v zahraničí.

4.

DOSTUPNÉ JAZYKY

Tréningy sú dostupné v slovenskom a anglickom jazyku.

Ďakujem. Čoskoro sa ozvem.

Marketingový súhlas so spracovaním osobných údajov

Prihlásením sa, dávate súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely vzájomnej komunikácie a občasným posielaním marketingových informácií. Samozrejme, tento súhlas môžete kedykoľvek odvolať. Z odberu emailov sa tiež môžete kedykoľvek odhlásiť jedným kliknutím. Viac: zásady ochrany osobných údajov.