top of page

FIREMNÉ TRÉNINGY 

cvernovka FB uprava.jpg

MOJE OBĽÚBENÉ TÉMY

VYJEDNÁVANIE

KONZULTATÍVNY PREDAJ

UMENIE OVPLYVNIŤ - TECHNIKY VPLYVU

AKVIZÍCIA - EMAILY, COLD CALLY ...

BEHAVIORÁLNA EKONÓMIA V OBCHODE

LINKEDIN OBCHOD

KLIKNI NA VYBRANÉ ČLÁNKY ČI VIDEÁ

Screenshot 2022-01-01 at 21.57.49.png
131894699_108186574503991_8300343317218294203_n.png
Forbes - Ako jednoducho.jpg
Chrobák v hlave Forbes.8.jpg
Akvizičné emaily.png
LinkedIn obchod Czech leaders - rizika implementácie.jpg

VYJEDNÁVANIE LEVEL I.   II.   III.

Firmy a majitelia si ma najímajú na spoluprácu, hlavne keď sa vo vyjednávaní vyskytol problém a ide o veľa. Bežne vyjednávam za majiteľov, letím s nimi niekam do sveta na vyjednávanie atď.

 

Preto ak máte pocit, že tréningy vyjednávania bývajú príliš teoretické, alebo metódy nie sú príliš efektívne, alebo ak vediete obchodníkov s bohatými znalosťami a máte pocit, že už sa veľa toho nenaučia, tak tento tréning asi zmení váš názor.

Obľúbená medzi firmami okrem celkového vyjednávania je napr. špecializácia na cenové vyjednávanie. Tréning na základe očakávaní môže trvať 1 deň, ak sa ale rozhodnete ísť do poriadnej hĺbky a komplexity, môžeme prejsť všetky levely I. II. a III. po dvoch dňoch = dokopy 6 dní v 3 moduloch podľa obtiažnosti.

KONZULTATÍVNY PREDAJ - OBCHODNÝ ROZHOVOR

Obchodný tréning zameraný na vedenie obchodného rozhovoru. Upozorňujem, že tréning je v každej firme značne odlišný, lebo všetko si skúšame na situáciách z vášho sveta.

Účastníci často vyzdvihujú fakt, že majú možnosť, si vyskúšať so mnou akékoľvek obchodné situácie a scénky, ako by som postupoval ja, ak by som bol na ich mieste. Rád vstúpim do akejkoľvek scénky v okamžitej improvizácii. Už len preto to v žiadnom prípade nie je iba o teórii.

AKVIZIČNÝ OBCHOD - ZISK NOVÝCH ZÁKAZNÍKOV

Mám za sebou skúsenosti z vedenia biznis development oddelenia v IBM pre Strednú a Východnú Európu v obrovských € hodnotách. Okrem toho firmy si ma najímajú na spoluprácu v akvizícii nových zákazníkov v prípadoch, keď sa jedná o veľký biznis v stovkách tisícoch až miliónov €.

 

Tréning je od reálneho obchodníka a manažéra obchodných oddelení, ktorý zdieľané poznatky zažil a ďalej ich používa. Napr. špeciálne akvizičné a follow-up emaily, LinkedIn obchod, networking, cold cally, digitálne pomôcky ... Trúfam si povedať, že príklady a princípy, ktoré si prejdeme a natrénujeme, vám prinesú nových zákazníkov.

UMENIE OVPLYVNIŤ - TECHNIKY VPLYVU

 

Tréning je zameraný na techniky ktorými zvyšujeme pravdepodobnosť, že druhého ovplyvníme. Hlavne v manažmente je tento tréning obľúbený, ale využiteľné je takisto v obchode alebo pre každého, kto v práci potrebuje efektívne ovplyvniť druhých. Techniky vychádzajú z poznatkov behaviorálnej ekonómie a psychológie a vždy sa to prispôsobuje pre konkrétne situácie.

VYUŽITIE PSYCHOLÓGIE A BEHAVIORÁLNEJ EKONÓMIE V OBCHODE

Využitie týchto poznatkov v obchodných stretnutiach, cold calloch, emailoch je veľký a dopad na výsledky je zásadný. Na každom tréningu sú skúsení obchodníci prekvapení, ako efektívne a rýchlo dokážeme ovplyvniť rozhodnutie druhého.

POZOR: Tento tréning odporúčam iba pre skúsenejších obchodníkov a pokojne aj pre vrcholových obchodníkov, lebo tieto poznatky nie sú rozšírené. Je to skôr neznáma oblasť.

LINKEDIN OBCHOD

Skúsenosti s LinkedIn obchodom som získal v dobách, keď obchod cez LinkedIn bol neznámy pojem. Viedol som obchodné oddelenie vo firme, ktorá uchopila veľmi skoro nové trendy a už v roku 2013 sme zaviedli využitie LinkedIn obchodu vo veľkom.

 

LinkedIn obchod mám odskúšaný z troch strán a vo veľkej komplexite.

1. Manažér oddelenia kde sa LinkedIn obchod zavádzal.

2. Konzultant ktorý pomáha tieto znalosti zaviesť do firiem. 

3. Osobne. Cez LinkedIn získavam značnú časť svojich tržieb.

images.png
Coworking cvernovka hungry minds.jpg
Leadership s ľudskou tvárou - záznam pre

1.

SOM ČLOVEK Z PRAXE

Tréningy staviam na mojich 10 + ročných manažérskych skúsenostiach z vedenia tímov, oddelení a firiem.

2.

TRÉNINGY „ŠITÉ NA MIERU“

Moje tréningy nikdy nie sú pre 2 firmy rovnaké. Vždy ich prispôsobujem na klientovu situáciu a požiadavky.

3.

NEUSTÁLE NA SEBE PRACUJEM

Pravidelne sa vzdelávam či už štúdiom kníh alebo absolvovaním množstva rôznorodých tréningov a workshopov doma a v zahraničí.

4.

DOSTUPNÉ JAZYKY

Tréningy sú dostupné v slovenskom a anglickom jazyku.

Ďakujem. Čoskoro sa ozvem.

Marketingový súhlas so spracovaním osobných údajov

Prihlásením sa, dávate súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely vzájomnej komunikácie a občasným posielaním marketingových informácií. Samozrejme, tento súhlas môžete kedykoľvek odvolať. Z odberu emailov sa tiež môžete kedykoľvek odhlásiť jedným kliknutím. Viac: zásady ochrany osobných údajov.

bottom of page