TO VÁŽNE?

Biznis je často vážny a má to svoje dôvody. Niekedy tá serióznosť, je však trocha na škodu. Ja osobne, keď chcem s niekým spolupracovať, som rád ak druhú stranu predtým trocha viac spoznám. Takže nech sa páči, tento screen aspoň v skratke zodpovedá otázku: čo robím ak nerobím alebo lepšie: kto je Viktor v súkromí.

V prvom rade milujem svoju rodinu a svojho psa z útulku Lukyho. Áno, myslím si to čo ty, Luky je proste úžasný. Učím sa pri ňom si vychutnávať drobné momenty a radosti života, ktoré sú také podstatné, ale často mám tendenciu ich prehliadať.

Mám rád prírodu a cestovanie, ale preferujem trošku dobrodružnejšie situácie a destinácie. Napr. absolvoval som desiatky nočných turistík s kamošom v lese a horách. Najlepšie je to v zime, keď je sneh. Les v noci má svoje zvláštne čaro. Nikdy žiadneho človeka nestretneš, ale isto stretneš veľa svietiacich očí zvierat, ktoré sa odrážajú od svetla čelovky a ktoré ťa bez pohnutia pozorujú.

 

Vyštudoval som menej tradičný odbor, dejiny umenia, ktorému aj keď sa odborne nevenujem, tak ma silno stále ovplyvňuje. Témy umenia, originálnosti, spojenie s históriou, "iné pohľady" na okolitý svet  atď. viem, že prenikajú aj do mojej práce.   

Trocha som aj pocestoval. Napr. Izrael, Palestína a aj Kosovo na mňa celkom zapôsobili. Určite poznáš ten pocit, keď vieš, že na niektoré zážitky nikdy nezabudneš. Tak také zážitky mám aj z týchto destinácií.

Áno, som chlpatý a jeden pár nožičiek chýba

Luky môj kamarát, ktorý má učí si

viac užívať drobné radosti života

Záruby - nočná, zimná turistika s best buddy

Milovaná Štiavnica zo Sitna

Umenie na múre oddeľujúcom Izrael a Palestínu.

Banksyho som žiaľ nenašiel

Aj zbieranie odpadkov môže byť zábava

Zo Slovenska milujem Banskú Štiavnicu. Je to miesto, kde sa cítim veľmi fajn. Niečo ma k tej lokalite veľmi priťahuje. Snažím sa aspoň 2x do roka tam pár dní stráviť.

Rád varím a kupujem si často rôzne kuchárky. Asi som ideálny klient pre kníhkupectvá. Už som v nich zanechal slušný obnos peňazí. Taktiež ma vždy poteší dobrá káva a rád aj športujem, ale nikdy nevydržím pri jednom športe dlho, ale často ich striedam a kombinujem.

Možno trocha zvláštne je, že som mal niekoľkoročné obdobie, keď som asi tak 1x až 2x za mesiac chodil zbierať odpadky, v okolí kde bývam. Pravidelne sme sa s malým synčekom takýmto spôsobom aktivizovali. Myslím, že dostal čo sa týka výchovy v tejto oblasti celkom dosť. Často ho nahnevá, keď vidí odpadky na ulici, alebo vždy si všimne posprejovaný dom. Taktiež som mal 3 roky adoptovaný smetný kôš od Zelenej hliadky, ktorý som raz za týždeň vyprázdňoval, až pokým sa mi u samosprávy nepodarilo vybaviť osadenie 3 smetných košov a 2 košov pre psíčkarov v lokalite, kde úplne absentovali. 

Dalo by sa toho ešte dosť napísať, ale to si radšej nechajme na potom.

Tak toto som ja. Teší ma.

Rád spoznám teba.

KONTAKT 
NEWSLETTER

Staré Grunty 326A, 841 04 Bratislava

IČO: 50384112 DIČ: 1082869370

​​+421 918 180 459​

viktor@viktorkosticky.com

Dávka nových nápadov a informácií.

LINKEDIN SERIÁLY

Ak vás zaujímajú moje názory na biznis, spojme sa na LinkedIn a môžete dať follow na:

#BiznisKostičky všehasthag, alebo seriály

#psychologiavyjednavania - vyjednávanie pre profíkov

#zvladnutnemozne - zvládanie životných prekážok

#akonaobchod - obchodné techniky aj pre seniorov