TO VÁŽNE?

Biznis je často vážny a má to svoje dôvody. Niekedy tá serióznosť, je však trocha na škodu. Ja osobne, keď chcem s niekým spolupracovať, som rád ak druhú stranu predtým trocha viac spoznám. Takže nech sa páči, tento screen aspoň v skratke zodpovedá otázku: čo robím ak nerobím alebo lepšie: kto je Viktor v súkromí.

Mám psa z útulku Lukyho, ktorý ma učí vychutnávať si drobné momenty a radosti života, ktoré sú také podstatné, ale často mám tendenciu ich prehliadať.

Áno, som chlpatý a jeden pár nožičiek chýba

Luky môj kamarát, ktorý má učí si

viac užívať drobné radosti života

Mám rád prírodu a cestovanie, ale preferujem trošku dobrodružnejšie situácie a destinácie. Napr. absolvoval som desiatky nočných turistík v lese a horách. Najlepšie je to v zime, keď je sneh. Les v noci má svoje zvláštne čaro. Nikdy žiadneho človeka nestretneš, ale isto stretneš veľa svietiacich očí zvierat.

 

Vyštudoval som menej tradičný odbor, dejiny umenia, ktorému aj keď sa odborne nevenujem, tak ma silno stále ovplyvňuje. Témy umenia, originálnosti, spojenie s históriou, "iné pohľady" na okolitý svet atď. viem, že prenikajú aj do mojej práce.   

Záruby - nočná, zimná turistika s best buddy

Milovaná Štiavnica zo Sitna

Umenie na múre oddeľujúcom Izrael a Palestínu.

Banksyho som žiaľ nenašiel

Aj zbieranie odpadkov môže byť zábava

Trocha som aj pocestoval. Napr. Izrael, Palestína a aj Kosovo na mňa celkom zapôsobili. Zo Slovenska milujem Banskú Štiavnicu. Je to miesto, kde sa cítim veľmi fajn. Snažím sa aspoň 2x do roka tam pár dní stráviť.

Možno trocha zvláštne je, že som mal niekoľkoročné obdobie, keď som asi tak 1x až 2x za mesiac chodil zbierať odpadky, často spolu so synom.

Dalo by sa toho ešte dosť napísať, ale to si radšej nechajme na potom.

Tak toto som ja. Teší ma.

Rád spoznám teba.

KONTAKT 
NEWSLETTER

Staré Grunty 326A, 841 04 Bratislava

IČO: 50384112 DIČ: 1082869370

​​+421 918 180 459​

viktor@viktorkosticky.com

Dávka nových nápadov a informácií.

LINKEDIN SERIÁLY

Ak vás zaujímajú moje názory na biznis, spojme sa na LinkedIn a môžete dať follow na

seriály:

#psychologiavyjednavania - vyjednávanie pre pokročilých

#ego_a_leadership - iný pohľad na leadership

#akonaobchod - obchodné techniky pre pokročilých