top of page
TO VÁŽNE?

Biznis je často vážny a má to svoje dôvody. Niekedy tá serióznosť, je však trocha na škodu. Ja osobne, keď chcem s niekým spolupracovať, som rád ak druhú stranu predtým trocha viac spoznám. Táto stránka v skratke zodpovedá otázku: čo robím ak nerobím alebo lepšie: kto je Viktor v súkromí.

Mám psa z útulku Lukyho, ktorý ma učí vychutnávať si drobné momenty a radosti života.

Mám rád prírodu a cestovanie, ale preferujem trošku dobrodružnejšie situácie a destinácie. Napr. absolvoval som desiatky nočných turistík v lese a horách. Najlepšie je to v zime, keď je sneh. Les v noci má svoje zvláštne čaro.

 

Vyštudoval som menej tradičný odbor, dejiny umenia, ktorému aj keď sa odborne nevenujem, tak ma stále ovplyvňuje. Témy umenia, originálnosti, spojenie s históriou, "iné pohľady" na okolitý svet atď. viem, že prenikajú aj do mojej práce.

rsz_israel-2015_1152.jpg

Umenie na múre oddeľujúcom Izrael a Palestínu.

Banksyho som žiaľ nenašiel

rsz_img_4052.jpg

Aj zbieranie odpadkov môže byť zábava

rsz_img_4503.jpg

Áno, som chlpatý a jeden pár nožičiek chýba

rsz_img_7745.jpg

Luky môj kamarát, ktorý má učí si

viac užívať drobné radosti života

rsz_img_2981_edited.jpg

Záruby - nočná, zimná turistika s best buddy

rsz_img_0364_edited.jpg

Milovaná Štiavnica zo Sitna

Trocha som aj pocestoval. Napr. Izrael, Palestína a aj Kosovo na mňa celkom zapôsobili. Zo Slovenska milujem Banskú Štiavnicu. Je to miesto, kde sa cítim veľmi fajn. Snažím sa aspoň 2x do roka tam pár dní stráviť.

Možno trocha zvláštne je, že som mal niekoľkoročné obdobie, keď som asi tak 1x až 2x za mesiac chodil zbierať odpadky, často spolu so synom.

Dalo by sa toho ešte dosť napísať, ale to si radšej nechajme na potom.

bottom of page