LEADERSHIP TRÉNINGY

MOJE SRDCOVÉ TÉMY

DÁVAŤ VIAC AKO BRAŤ

PRÁCA S VLASTNÝM EGOM

BIZNIS S ĽUDSKOU TVÁROU

VYPUDENIE INTERNEJ TOXICITY

ZMENA FIREMNEJ KULTÚRY

1.

SOM ČLOVEK Z PRAXE

Tréningy staviam na mojich 10 + ročných manažérskych skúsenostiach z vedenia tímov, oddelení a firiem. Nechcem byť trénerom, ktorý nemá reálnu a dostatočne dlhú skúsenosť s témou a biznisom a odovzdáva múdrosti a nie skúsenosti.

2.

TRÉNINGY „ŠITÉ NA MIERU“
Považujem za dôležité, aby informácie a dopady tréningu, boli čo najviac previazané na klientovu špecifickú situáciu a požiadavky. Preto preferujem pred tréningom osobné stretnutie - reflexiu vašich potrieb a analýzu súčasnej situácie, čo zaručí, že tréning bude reflektovať vaše očakávania a účastníci budú poznatky aplikovať do praxe.

3.

NEUSTÁLE NA SEBE PRACUJEM

Pravidelne sa vzdelávam či už štúdiom kníh alebo absolvovaním množstva rôznorodých tréningov a workshopov doma a v zahraničí. Považujem za dôležité, aby som bol vždy o kúsok vpred a aby som prinášal hodnotu nielen juniorným ale aj seniornejším manažérom.

4.

DOSTUPNÉ JAZYKY

Tréningy sú dostupné v slovenskom a anglickom jazyku.

EGO & LEADERSHIP - BIZNIS S ĽUDSKOU TVÁROU

 

Jedná sa o pohľad leadra na seba samého a prácu so sebou a zároveň o pohľad na tím, oddelenie, či firmu. Zamyslíme sa nad systémom fungovania "dávať viac ako brať" ale aj nad princípmi a spôsobmi vypudenia internej toxicity. Je to komplexný prístup, ktorý podlieha viacerým skresleniam a v podstate sa vo firmách nerieši, lebo je to nejasné, skryté a považujeme to asi za bežný prejav medziľudských interakcií. Okrem toho si prejdeme prácu s vlastným egom, ktoré môže byť silným motorom nášho úspechu, ale môže byť zároveň aj náš značný nepriateľ. Naučíme sa pracovať s rizikami tohto spôsobu a uchopíme techniky, ktoré psychologicky silno vplývajú na jednu zo základných potrieb každého človeka - "cítiť sa dôležitý". A to hlavné bude ako princípy dávania a vypudenia toxicity zakomponovať naprieč firmou.

PILIERE LEADERSHIPU - PRAKTICKÉ ASPEKTY

 

Na tréningu sa naučíte, aké sú predpoklady úspešného leadra a čo sa od neho očakáva. Prakticky si prejdeme vplyvné situačné vedenie, kde sa naučíme upravovať štýl vedenia podľa situácií, aby sa dosiahla maximálna úspešnosť plnenia úloh a cieľov. Naučíte sa ako efektívne zadávať úlohy a spätnú väzbu. Na tréningu sa naučíte spoznať lepšie váš tím podľa typológie osobností a princípov ako sa rozličné typy prejavujú, čo je pre nich dôležité, ako ich motivovať, čo nemajú radi a podobne. Sú to poznatky z psychológie, ktoré vám pomôžu sa lepšie zorientovať a neriadiť sa iba pocitom a skúsenosťami, ako sa na ľudí v tíme pozerať. Na tréningu je priestor aj pre obľúbenú časť analýzy konkrétnych situácií, ktoré si účastníci sami prinesú.

NEISTOTA?

NECHCEM ABY STE CÍTILI RIZIKO

AK S TRÉNINGOM NEBUDETE SKUTOČNE SPOKOJNÝ, GARANTUJEM, ŽE TRÉNING JE BEZPLATNÝ. 

A ako zistíme, či ste boli skutočne spokojný? Rozhodnutie je iba na vás. Ak zhodnotíte, že nebola dosiahnutá vaša spokojnosť, budem váš názor akceptovať.

 

Možno sa pýtate, prečo to robím. Garantujem záväzok, ktorý je ojedinelý. Ja viem, že chcete zabezpečiť veľmi kvalitný tréning, ktorého dôsledkom bude jasné zlepšenie zručností vašich kolegov. Garanciu ponúkam z dôvodu, že ak by ste mali odlišný názor, je to úplne v poriadku a za svojím záväzkom si stojím. 

P.S. Okrem toho si myslím, že ak ponúkam službu, mal by som byť o kvalite a pridanej hodnote svojej služby presvedčený. Ja som!

Marketingový súhlas so spracovaním osobných údajov

Prihlásením sa, dávate súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely vzájomnej komunikácie a občasným posielaním marketingových informácií. Samozrejme, tento súhlas môžete kedykoľvek odvolať. Z odberu emailov sa tiež môžete kedykoľvek odhlásiť jedným kliknutím. Viac: zásady ochrany osobných údajov.

KONTAKT 
NEWSLETTER

Staré Grunty 326A, 841 04 Bratislava

IČO: 50384112 DIČ: 1082869370

​​+421 918 180 459​

viktor@viktorkosticky.com

Dávka nových nápadov a informácií.

LINKEDIN SERIÁLY

Ak vás zaujímajú moje názory na biznis, spojme sa na LinkedIn a môžete dať follow na

seriály:

#psychologiavyjednavania - vyjednávanie pre pokročilých

#ego_a_leadership - iný pohľad na leadership

#akonaobchod - obchodné techniky pre pokročilých