LEADERSHIP TRÉNINGY

Leadership s ľudskou tvárou - záznam pre
Coworking cvernovka hungry minds.jpg

MOJE SRDCOVÉ TÉMY

PRÁCA S VLASTNÝM EGOM

SKUPINOVÉ PROBLÉMY VO FIRMÁCH

ETICKÉ ZVÝŠENIE VLASTNÉHO VPLYVU

INTERNÁ TOXICITA

FIREMNÉ INTERNÉ BOJE

KLIKNI NA ČLÁNKY ČI VIDEO

Forbes - Toxicita-2.jpg
Czech leaders - Ego.jpg

SKUPINOVÉ PROBLÉMY ŠÍRIACE SA VO FIRMÁCH

 

Vo väčšine firiem sa v rôznej intenzite vyskytujú skupinovo sa šíriace neduhy, zasahujúce celé tímy, oddelenia, prípadne celú firmu. Je to napr. princíp "MY vs ONI" keď jedno oddelenie alebo tím, bojuje s druhým. Alebo interná toxicita, ktorá často nemusí byť dobre viditeľná predstaviteľmi vrcholového manažmentu, lebo niektoré informácie sa k manažmentu môžu dostávať skreslene. Alebo princíp otvorenej vs. uzatvorenej kultúry, ktorý spôsobuje to, že sa problémy v systéme “zametajú” a manažment dostáva skreslené informácie. Tréning je zameraný na uchopenie príčin, prečo sa tieto neduhy naprieč firmami šíria, uvedomení do akej miery to postihuje aj nás a spôsoboch čo s tým urobiť. V podstate je to tréning zameraný na zmenu. 

SUBTÍLNE PREJAVY KTORÝMI SI VO VEDENÍ ŠKODÍME

 

V leadershipe si často škodíme drobnými, ale aj výraznejšími prejavmi a vzorcami správania a kuriózne si ich nevieme dobre uvedomiť. Nemám na mysli hrozných manažérov, ktorých ľudia nemajú radi, ale skôr subtílne prejavy, ktoré dokážu urobiť značný rozdiel. Ak tieto princípy a postupy ego manažmentu správne nasmerujeme, som presvedčený, že dokážeme dosiahnúť väčší potenciál, či už je to úspech v práci, zisk viac financií, alebo iné motívy, ktoré sú do značnej miery závislé na vzťahoch a interakciách s ostatnými. Ono sa to nezdá, ale má to veľa spoločného s vrcholovým vyjednávaním, kde vplyvy ega a jeho subtílne prejavy majú veľký dopad na výsledok. Taktiež môžeme prebrať princíp dávania a brania a ak je to potrebné, aj spôsoby ako identifikovať a vypudiť skrytú internú toxicitu. 

ETICKÉ ZVÝŠENIE VLASTNÉHO VPLYVU

 

Po rokoch zamerania na vyjednávanie, obchod, psychológiu, leadership a behaviorálnu ekonómiu, mi téma zvýšenia vplyvu postupne začala dávať zmysel. Tieto oblasti, ktoré intenzívne profesijne prežívam, spája mnoho prvkov. Napr. Aké sú princípy vytvorenia dôvery? Ako si budovať hodnotné a dôverné vzťahy a ako ich udržiavať? Ako zvýšiť pravdepodobnosť, že ľudia vám budú chcieť pomôcť a budú sa na vás obracať? Jedná sa výhradne o etické princípy a techniky založené na poznatkoch vedy a psychológie, skombinované so skúsenosťami z ostatných zmienených oblastí. 

target%203%20FB%20uprava_edited.jpg
prednaska%2520FB%2520uprava_edited_edite

1.

SOM ČLOVEK Z PRAXE

Tréningy staviam na mojich 10 + ročných manažérskych skúsenostiach z vedenia tímov, oddelení a firiem.

2.

TRÉNINGY „ŠITÉ NA MIERU“

Moje tréningy nikdy nie sú pre 2 firmy rovnaké. Vždy ich prispôsobujem na klientovu situáciu a požiadavky.

3.

NEUSTÁLE NA SEBE PRACUJEM

Pravidelne sa vzdelávam či už štúdiom kníh alebo absolvovaním množstva rôznorodých tréningov a workshopov doma a v zahraničí.

4.

DOSTUPNÉ JAZYKY

Tréningy sú dostupné v slovenskom a anglickom jazyku.

Ďakujem. Čoskoro sa ozvem.

Marketingový súhlas so spracovaním osobných údajov

Prihlásením sa, dávate súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely vzájomnej komunikácie a občasným posielaním marketingových informácií. Samozrejme, tento súhlas môžete kedykoľvek odvolať. Z odberu emailov sa tiež môžete kedykoľvek odhlásiť jedným kliknutím. Viac: zásady ochrany osobných údajov.