LEADERSHIP TRÉNINGY

MOJE SRDCOVÉ TÉMY

PRÁCA S VLASTNÝM EGOM

BIZNIS S ĽUDSKOU TVÁROU

ETICKÉ ZVÝŠENIE VLASTNÉHO VPLYVU

ZLEPŠENIE NAŠTRBENÝCH VZŤAHOV

ADRESOVANIE INTERNEJ TOXICITY

ZMENA FIREMNEJ KULTÚRY

KLIKNI NA ČLÁNKY ČI VIDEO

Forbes - Toxicita-2.jpg
Czech leaders - Ego.jpg

ETICKÉ ZVÝŠENIE VLASTNÉHO VPLYVU

 

Po rokoch zamerania na vyjednávanie, obchod, psychológiu, leadership a behaviorálnu ekonómiu, mi téma zvýšenia vplyvu postupne začala dávať zmysel. Tieto oblasti, ktoré intenzívne profesijne prežívam, spája mnoho prvkov. Napr. Aké sú princípy vytvorenia dôvery? Ako si budovať hodnotné a dôverné vzťahy a ako ich udržiavať? Ako zvýšovať pravdepodobnosť, že ľudia vám budú chcieť pomôcť a budú sa na vás obracať? Jedná sa výhradne o etické princípy a techniky založené na poznatkoch vedy a psychológie, skombinované so skúsenosťami z ostatných zmienených oblastí. 

EGO & LEADERSHIP - BIZNIS S ĽUDSKOU TVÁROU

 

Jedná sa o pohľad leadra na seba samého a prácu so sebou a zároveň o pohľad na tím, oddelenie, či firmu. Zamyslíme sa nad systémom fungovania "dávať viac ako brať" ale aj nad princípmi a spôsobmi vypudenia internej toxicity. Je to komplexný prístup, ktorý podlieha viacerým skresleniam a v podstate sa vo firmách nerieši, lebo je to nejasné a skryté Okrem toho si prejdeme prácu s vlastným egom, ktoré môže byť silným motorom nášho úspechu, ale môže byť zároveň aj náš značný nepriateľ. Naučíme sa pracovať s rizikami tohto spôsobu a uchopíme techniky, ktoré psychologicky silno vplývajú na jednu zo základných potrieb každého človeka - "cítiť sa dôležitý".

ZÁKLADY LEADERSHIPU

 

Na tréningu sa naučíte, aké sú predpoklady úspešného leadra a čo sa od neho očakáva. Prakticky si prejdeme vplyvné situačné vedenie, kde sa naučíme upravovať štýl vedenia podľa situácií, aby sa dosiahla maximálna úspešnosť plnenia úloh a cieľov. Naučíte sa ako efektívne zadávať úlohy a používať spätnú väzbu. Na tréningu je priestor aj pre obľúbenú časť analýzy konkrétnych situácií, ktoré si účastníci sami prinesú.

target%203%20FB%20uprava_edited.jpg
prednaska%2520FB%2520uprava_edited_edite

1.

SOM ČLOVEK Z PRAXE

Tréningy staviam na mojich 10 + ročných manažérskych skúsenostiach z vedenia tímov, oddelení a firiem.

2.

TRÉNINGY „ŠITÉ NA MIERU“

Moje tréningy nikdy nie sú pre 2 firmy rovnaké. Vždy ich prispôsobujem na klientovu situáciu a požiadavky.

3.

NEUSTÁLE NA SEBE PRACUJEM

Pravidelne sa vzdelávam či už štúdiom kníh alebo absolvovaním množstva rôznorodých tréningov a workshopov doma a v zahraničí.

4.

DOSTUPNÉ JAZYKY

Tréningy sú dostupné v slovenskom a anglickom jazyku.

Ďakujem. Čoskoro sa ozvem.

Marketingový súhlas so spracovaním osobných údajov

Prihlásením sa, dávate súhlas so spracovaním osobných údajov pre účely vzájomnej komunikácie a občasným posielaním marketingových informácií. Samozrejme, tento súhlas môžete kedykoľvek odvolať. Z odberu emailov sa tiež môžete kedykoľvek odhlásiť jedným kliknutím. Viac: zásady ochrany osobných údajov.